Obavijest učenicima 4. razreda -ETF
Autor: Jasna Bošković, 8. 4. 2016.

Elektrotehnički fakultet u Osijeku donio je Odluku o izravnom upisu jednoga maturanta naše škole na sveučilišni preddiplomski studij Elektrotehnike i sveučilišni preddiplomski studij Računarstva u akademskoj 2016./2017. godini.

Uvjet je da se iz točke 1. ove Odluke predlaže učenik za izravan upis koji je u prva tri razreda srednjoškolskog obrazovanja ostvario prosjek ocjena najmanje 4,5.

Predloženi maturanti ne moraju položiti obvezan izborni predmet državne mature iz informatike ili fizike, ali moraju položiti predmete obveznog dijela državne mature prema kriterijima za upis na preddiplomske sveučilišne studije Elektrotehničkog fakulteta Osijek.

Prijedlozi moraju sadržavati ime i prezime maturanta, jedinstveni matični broj građana ( JMBG ), osobni identifikacijski broj ( OIB ) i naziv studija koji maturant želi upisati te potvrdu o prosjeku ocjena ostvarenom tijekom prve tri godine srednjoškolskog obrazovanja.

Izravan upis odnosi se samo na ljetni upisni rok, a maturanti moraju prijaviti i potvrditi namjeru upisa na studij prema terminima i uputama koje objavljuje Nacionalni informacijski sustav prijave na visoka učilišta ( NISpVU ).

Škola moli zainteresirane učenike da prijave predaju u učeničku referadu sa svim traženim podacima, uz kratki životopis te dokaze o nadarenosti, kreativnosti i interesima za to znanstveno područje do 18. travnja  2016. god.

U Slavonskom Brodu, 08. ožujka 2016. god.

Ravnatelj:

Goran Zavor, prof.