Autor: Jasna Okopni, 30. 9. 2021.

Prošlogodišnji eTwinning projekt „Kako spriječiti suvremene migracije mladih iz Slavonije i Baranje“ nagrađen je Nacionalnom oznakom kvalitete. Učenici su istraživali i analizirali uzroke, učinke i posljedice migracija. Uspoređivali migriranja nekada i danas. Na lokalnim primjerima prikupljali podatke te sistematizirali materijale u različitim digitalnim alatima.

Hvala svim učenicima koji su sudjelovali, a to su: Borna Pernar, Dora Brkić, Dora Jelečević, Edita Huskić, Elena Kutlić, Laura Lamešić, Laura Špionjak, Marija Tomislava Matijević, Marin Blažinkov, Matea Nujić, Robert Pavić, Viktoria Ostojčić, Valerija Lujić, Jan Mileusnić, Josip Šapina, Juraj Janković, Jurica Brezonjić, Karla Jezidžić,  Marica Mihić i Marija Gavran.

Hvala kolegicama, Andrijani Nemet Kosijer, Biljani Mikić i  Tomislavi Benić!

Danijela Zekušić, prof.